Українські ракети влучили в російський крейсер / фото Вікіпедія

Ракетний крейсер "Москва" російського Чорноморського флоту вражений українськими ракетами "Нептун".

Про ураження російського крейсера написав у Facebook журналіст Серж Марко, і його відомості вже підтвердили в Одеській облдержадміністрації.

"Двома ракетами "Нептун" щойно уражений крейсер "Москва". Стоїть, горить. А на морі шторм. Потрібне тактичне затоплення, судячи з усього", - поділився журналіст.

Відео дня

Голова Одеської ОДА Максим Марченко підтвердив потрапляння у російський крейсер.

"Ракети "Нептун", що стоять на сторожі Чорного моря, завдали російському кораблю дуже серйозні пошкодження. Слава Україні!" - поділився чиновник.

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв'ю адвокату і правозахиснику Марку Фейгіну говорив, що крейсер "Москва" сильно горить.

"З флагманом морського флоту крейсером "Москва" сталася якась несподіванка. Сильно горить... Там 510 осіб екіпажу, не можемо зрозуміти, що сталося - два матроси покурили не в тому місці, чи порушили в черговий раз якісь заходи безпеки, не щастить", - пожартував він.

Канал "Всевидящее ОКО" в Telegram опублікував нібито фото крейсера "Москва", який горить, і майже відразу ж його видалив.

'Москва' сильно горить: посланий на 'х*й' російський військовий корабель вразили українські ракети

Варто зазначити, що крейсер "Москва" - це той російський корабель, якого українські прикордонники з острова Зміїний наприкінці лютого послали на "х*й".

Нагадаємо, російські війська вдерлися в Україну рано вранці 24 лютого.

Спочатку ворог скидав бомби на військові об'єкти, а потім атакував і мирних людей, зокрема, обстрілював Одесу з корабельної артилерії.

За даними Генерального штабу Збройних сил України, в нашій державі станом на 13 квітня знищено сім ворожих кораблів/катерів.

Вас також можуть зацікавити новини: