Трамп заявив, що не переймається можливим впливом на його рейтинг у разі запрошення РФ на наступний саміт G7

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія має бути запрошена.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявляє, що не переймається можливим впливом на його рейтинг перед наступними виборами президента США у 2020 році в разі запрошення Росії для участі у наступному саміті "Великої сімки" (G7).

Про це Трамп сказав на прес-конференції за підсумками саміту "Великої сімки" (G7) у французькому місті Біарріц, відповідаючи на запитання, чи не вважає він, що у разі запрошення президента Росії Володимира Путіна на наступний саміт G7, його рейтинг перед президентськими виборами знизиться.

Читайте такожУ Франції завершився саміт лідерів "Великої сімки"

"Мені байдуже в політичному плані. Багато людей цього не розуміють. Я брав участь в одних виборах, і я виграв, щоб стати президентом. Мене це не хвилює у політичному плані. Я збираюся брати участь у ще одних виборах, і я думаю, що я перемагаю, враховуючи результати опитувань. Незалежно від того, чи перемагаю я, чи ні, я маю робити правильні вчинки", - заявив Трамп.

За його словами, багато людей говорять, що краще, аби Росія була присутня за столом переговорів, аніж не брала участі в цих переговорах.

Трамп стверджує, що на поточному саміті G7 багато людей дотримувались такої точки зору.

"Ми не голосували і не робили чогось подібного, але ми обговорили це. Я схиляюсь до того, щоб сказати, що вона має бути з нами", - сказав Трамп.

Наступний саміт G7 відбудеться у США.

Як повідомляв УНІАН, в 2014 році після анексії Криму Росія була виключена з «Великої вісімки» - групи високорозвинених країн світу, до якої зараз входять США, Японія, Туреччина, Великобританія, Франція, Італія і Канада (G7).

Представники західних країн неодноразово заявляли, що відновлення участі РФ у G7 пов'язане з «кримським питанням» і дотриманням Росією Мінських угод.

20 серпня 2019 року президент США Дональд Трамп заявив, що «безумовно» підтримав би повернення Росії в групу.

Cвоєю чергою президент Франції Еммануель Макрон вважає, що такий крок можливий після врегулювання кризи в Україні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що причини виключення Росії з "Великої вісімки" не усунуті, тому говорити про повернення в цей формат передчасно.