Блогер також сказав, що не підтримає Республіканську партію напередодні проміжних виборів у листопаді.
Американський консервативний блогер і подкастер Такер Карлсон заявив, що виходить із Республіканської партії, мотивуючи свій крок тим, що ця політична сила більше не відображає його погляди.
Як пише СNN, Карлсон сказав, що не підтримає Республіканську партію напередодні проміжних виборів у листопаді, відкинувши і свою політичну приналежність до політсили.
"Не збираюся підтримувати Демократичну партію", - додав Карлсон.
Блогер вийшов з партії, посилаючись на рішення президента Дональда Трампа розпочати війну з Іраном у лютому. Він підтримував Трампа у 2024 році, але після початку війни з Іраном попросив вибачення за це та за "введення людей в оману", заявивши, що то було ненавмисно.
У виданні нагадали, що Карлсон неодноразово критикував війну, називаючи її розпочатою за наказом Ізраїлю за рахунок американців, і висловлював незадоволення через те, що Республіканська партія не представляє власних виборців, громадян та націю.
"Вони приймають рішення на основі інших критеріїв, що найкраще для цієї кампанії, що найкраще для Ізраїлю, що найкраще для наших донорів. Це не просто те, що вони рухаються в неправильному напрямку, це неприйнятно, це зрада, це аморально, це не може продовжуватися. Я послідовно захищав Республіканську партію протягом 35 років, дуже послідовно, але це неможливо захистити. Тож ні, я виходжу. А якщо я виходжу, то, гадаю, багато інших людей також вийдуть", - пояснив подкастер.
Як повідомляв УНІАН, у квітні Карлсон каявся та публічно вибачився за те, що закликав голосувати за Дональда Трампа на виборах. Він зазначив, що проводив кампанію за Трампа і фактично сприяв його обранню на посаду президента США, і за це його мучить совість.
Він додав, що вважає себе і всіх, хто підтримував Трампа, причетними до того, що відбувається, і через це його мучить совість. Карлсон підкреслив, що хоче вибачитися за те, що "вводив людей в оману", додавши, що робив це "ненавмисно".
Трамп засудив Такера Карлсона, Мегін Келлі, Кендіс Оуенс та Алекса Джонса у дописі в соціальних мережах, який відображає розкол у русі MAGA (Make America Great Again – Зробимо Америку великою знову, - УНІАН). Він посилився після нападу США та Ізраїлю на Іран.