Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

У Кривому Розі стартував регіональний бізнес-форум "Україна – країна підприємців"

У Кривому Розі Дніпропетровської області стартував регіональний бізнес-форум, ініційований Приватбанком і Українським союзом промисловців і підприємців, «Україна – країна підприємців».

УНІАН
У форумі беруть участь 200 підприємців / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, у роботі форуму беруть участь понад 200 відомих і початківців підприємців, а також тих, хто тільки хоче розпочати свою справу.

Перед учасниками форуму виступлять начальник Криворізького регіонального управління Приватбанку Сергій Нечаєв, голова міського відділення Союзу промисловців і підприємців Юрій Арсеев, а також керівництво міста.

Ужгород направить мільйон гривень на погашення відсотків по кредитах підприємців

Довідка УНІАН. Організатори форуму – Український союз промисловців і підприємців за підтримки місцевої влади та Приватбанку – прагнуть показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості та перспективи для втілення їх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи і продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку бізнесу. Головна мета проекту – сприяти за рахунок розвитку малого бізнесу створення понад 1 млн нових робочих місць по всій країні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку