Редакційна політика УНІАН

Принципи та цінності 

Інформаційне агентство УНІАН з моменту заснування 1992 року вважає своїм обов’язком дотримання професійних стандартів і принципів об'єктивної журналістики. Головною метою роботи агентства є оперативне, різностороннє і правдиве інформування української та зарубіжної аудиторії стосовно усіх важливих подій в Україні та за її межами, а також стосовно фактів, які можуть мати суспільний інтерес і вагу - в цілодобовому режимі у максимально доступній і зрозумілій для читача формі. Повнота і різнобічна подача інформації, і водночас її лаконічність і точність - основоположні принципи роботи редакції.


Достовірність інформації

Пріоритетне завдання редакції УНІАН - гарантувати людям отримання повної інформації про факти та події, які мають вплив на життя людей. 


У текстах новин можуть бути представлені експертні думки, які передбачають суб’єктивне ставлення до фактів, з прямим цитування таких думок та наведенням імен їх авторів.


Усі джерела інформації перевіряються.


Етичні принципи

УНІАН не підтримує будь-які форми пропаганди дискримінації. Права і свободи людини для редакції - абсолютна цінність.

До статті не допускаються расистські, ксенофобські, гомофобні матеріали.


Політика щодо джерел інформації

УНІАН використовує лише перевірені джерела інформації. Пріоритет надається інформації, отриманій від власних кореспондентів та прес-служб, з офіційних сторінок у соцмережах. Якщо інформація отримана з анонімного джерела, редакція залишає за собою право його не розкривати.


В разі використання ексклюзивної інформації інших ЗМІ у матеріалах обов’язково вказується джерело інформації з прямим активним гіперпосиланням, якщо таке існує. 


При роботі з новинами редактори завжди проводять пошук першоджерела інформації.


завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся