Зюганов закликав визнати незалежність Південної Осетії

17:27, 08 серпня 2008
Крым
0 0

Лідер комуністів РФ перебуває в Криму

Лідер Комуністичної партії Російської Федерації, керівник фракції комуністів у російській Держдумі Геннадій ЗЮГАНОВ закликає визнати незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кримської республіканської організації Компартії України, про це Г.ЗЮГАНОВ заявив сьогодні в Сімферополі, куди він прибув для консультацій з лідером кримських комуністів, народним депутатом України Леонідом ГРАЧЕМ щодо «спільного антинатовському опору».

Лідер КПРФ також назвав «міжнародним розбоєм» дії грузинської сторони у Південній Осетії. «По суті, твориться державний тероризм з боку СААКАШВІЛІ (Президента Грузії – УНІАН) і його підручних під прикриттям американців і натовців, які підштовхували керівництво Грузії до розв`язування цієї війни», - цитує Г.ЗЮГАНОВА прес-служба Кримської організації КПУ.

«Я вважаю, що Верховному головнокомандуючому, прем`єр-міністру і міністру оборони Росії треба негайно ухвалити екстрене рішення, зокрема, й щодо захисту своїх громадян. По-перше, треба подавити ті об`єкти, з яких підіймаються грузинські літаки, виходять танки і системи реактивного вогню, які ведуть розстріл південно-осетинських міст і сіл. Треба негайно ухвалити політичне рішення про визнання незалежності Південної Осетії. Більш того, така можливість була надана після подій у Косово. Коли «натовці» натиснули і терміново визнали незалежність Косово, ми заявляли, що будуть заходи у відповідь», - сказав Г.ЗЮГАНОВ, нагадавши, що сьогодні прем`єр-міністр РФ Володимир ПУТІН заявив, «що буде вжито заходів у відповідь».

«Найефективніший політичний захід – це визнати незалежність Південної Осетії і Абхазії, укласти з ними відповідну угоду, все зробити, щоб захистити населення цих республіки і одночасно своїх громадян: 9 з 10 (громадян Південної Осетії – УНІАН) – це громадяни Російської Федерації», – вважає лідер КПРФ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter