Навіщо Януковичу червоний прапор?
Навіщо Януковичу червоний прапор?

Навіщо Януковичу червоний прапор?

13:16, 25.05.2011
1 хв. 1

Гадаю, вони підуть далі. І ще багато чого символічного наголосують і напідписують. Наприклад, про повернення свята 7 листопада... Бо якщо вже знущатися - то на повну...

Думка

Мені здається, все гранично зрозуміло. Янукович на посаді президента продовжує діяти на знищення в Україні всього українського. У цьому він і справді "тому що послідовний". Він - послідовний очільник окупаційної влади. А отже - прибічник її окупаційних символів. Та й чого б йому було не підписувати того, за що раніше проголосував відданий йому парламент? Усе логічно: відданий президентові парламент проголосував - президент підписав.

Хтось насправді сподівався чогось іншого? Мені здається, вони підуть далі. І ще багато чого символічного наголосують і напідписують. Наприклад, про повернення свята 7 листопада - ще цього ж року або найпізніше наступного. Бо якщо вже знущатися - то на повну. От вони всі разом і знущаються. За це їхній електорат їх і любить. За це він і пробачить їм будь-яке "покращення життя" і все одно, за будь-яких обставин, за них голосуватиме. Бо вони ж "нагнулі бендєр" - і це найголовніше.

Юрій Андрухович

 

Новини партнерів
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся