Сімейство Ступок поринуло в автентику Садовської (фото)
Сімейство Ступок поринуло в автентику Садовської (фото)

Сімейство Ступок поринуло в автентику Садовської (фото)

16:08, 24.09.2007
3 хв.

Перфоманс Садовської був безкоштовним... Прийшло дуже багато культурних діячів, зокрема, сімейство Ступок, Іван Малкович… У залі неможливо було знайти вільного місця...

Останнім часом усе частіше починаю чути про талановитих українців, котрих знають у цілому світі, крім України. Нещодавно я познайомилася з оперним співаком Костянтином Ріттелем-Кобилянським, котрий живе й працює в Німеччині, а в суботу мала змогу відвідати концерт Мар’яни Садовської.

Унікальний концерт української емігрантки Мар’яни Садовської, який відбувся у Києві 22 вересня в «Українському домі»організований Олегом Коханом та його продюсерською компанією Sota Cinema Group.

Відео дня

Перфоманс Садовської був безкоштовним, відвідувачі прийшли виключно за запрошеннями. Прийшло дуже багато культурних діячів, зокрема, сімейство Ступок, Іван Малкович… У залі неможливо було знайти вільного місця. Публіка ніяк не відпускала співачку зі сцени, навіть не можу перелічити скільки разів Мар’яна виходила на біс.

 

Співала вона з німецькою джас-групою «Бордерленд». Під час концерту співачка зізналася, що вперше виступає перед публікою, яка розуміє кожне слово, а її музиканти – жодного. На вечір до Мар’яни завітали також її українські вчителі з села Кричківка, що на Полтавщині.

Під час концерту було відчуття, наче ти поринаєш у далеке минуле, десь аж на сотні років назад. І це недивно, адже Мар’яна співає пісні, які вона збирає у старожилів з українських сіл.

Мар’яна Садовська має рідкісний за красою та силою голос і саме завдяки цьому вона підносить фольк-музику на недосяжну, за рівнем впливу на глядача, висоту.

Після концерту Мар’яна висловила найщиріші слова подяки Олегу Кохану:

- Я дуже давно мріяла зустріти когось такого, як Олег. Я на Україні буваю кожного року, але в основному їжджу по селах або привожу різні колективи з-за кордону, щоб відкрити їх для України. Самій якось ніяк не виходило заспівати і взагалі не знала, як це зробити, а він зробив це!..

Олег не тільки не пошкодував про організацію концерту, а пообіцяв і надалі плідно працювати для популяризації творчості Мар’яни Садовської в Україні.

Співачка народилася у Львові в 1972 році. Навчалася у Львівській консерваторії за спеціальністю фортепіано. Після роботи в театрі Леся Курбаса у 19 років поїхала до Польщі, де стала акторкою, композитором і музичним диригентом театру Gardzienice. Театром тоді керував Володимир Станьєвські. Там вона працювала з 1991 до 2001 року. Разом з роботою в театрі, Мар’яна  також виступала у Західній та Східній Європі, Японії, Бразилії, Єгипті та США. Як музичний директор Gardzienice, вона провела багато семінарів у коледжах, університетах та арт-центрах, у тому числі у Royal Shakespeare Company у Стен форді (Великабританія). Мар’яна також реалізувала багато проектів у Польщі, США та Німеччині.

Ксеня Лесів, фото Олександра Синиці

Новини партнерів
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся