У зловмисниці була спільниця / фото: bank.gov.ua

У Тернополі жінка втратила 350 тис. гривень, довірившись шахрайці, яка представилася ворожкою.

Як повідомили УНІАН в секторі комунікацій Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, наприкінці минулого тижня, коли потерпіла йшла додому, до неї з розмовою підійшла невідома.

Перехожа сказала, що володіє певними знаннями, а також знає про хворобу сина жінки і може допомогти.

Тернополянка, у якої дійсно дитина має серйозні проблеми зі здоров'ям, повірила невідомій. Невдовзі до них підійшла ще одна жінка (ймовірна спільниця), якій псевдоворожка також запропонувала допомогу і та охоче погодилася.

Шахрайка заявила, що всі родинні нещастя у них – від «брудних» грошей, над якими потрібно провести «ритуал очищення». Вона сказала жінкам принести гроші, воду та сіль. Коли ті виконали настанову, «ворожка» спакувала гроші у два однакових пакети і почала над ними щось шепотіти. Потім шахрайка повернула пакунки жінкам, сказала їх не відкривати, а покласти під подушку та на третій день принести на те ж місце, аби «завершити процедуру».

На третій день тернополянка прийшла на місце запланованої зустрічі, але там нікого не було. Відкривши пакунок, вони виявила в ньому газетні вирізки. Сьогодні жінка звернулася у поліцію.

За словами начальника сектору відділу кримінальної поліції Тернопільського відділу поліції Віктора Демчана, інша жінка, яка вдавала клієнтку ворожки – її спільниця.

Правоохоронці опрацьовують відеозаписи з камер спостережень та встановлюють підозрюваних та їхнє місце перебування.

Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до ст. 190 ч. 3 ККУ (шахрайство).