Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

Мобільному оператору в КНДР наказали змінити номери на честь Великого Вождя

На думку влади, тепер кожний житель країни та іноземець, який перебуває на території КНДР, при наборі номера вшануватиме пам'ять Кім Ір Сена.

REUTERS
REUTERS

Північнокорейському мобільному оператору Koryolink було наказано змінити свій телефонний код з 191 на 1912 р. на честь року народження засновника північнокорейської держави Кім Ір Сена, повідомляє Лента.ру з посиланням на The Guardian.

На думку влади, тепер кожний житель країни і іноземець, який перебуває на території КНДР, при наборі номера вшануватиме пам'ять Кім Ір Сена. Видання зазначає, що телефонний код компанії-конкурента Kangsung Net — 195 — залишиться без змін.

Всього послугами зв'язку Koryolink користуються майже 2,5 мільйона північнокорейців, причому більшість з них належать до місцевої еліти.

Кім Чен Ин звільнив сестру із власної служби безпеки

The Guardian повідомляє, що звичайний мобільний телефон коштує близько 20 відсотків середньорічної зарплати, проте покупці все одно є, і сигнал від базових станцій північнокорейських операторів можна спіймати навіть на китайській території. Послуги Koryolink коштують 35 американських центів за три місяці.

У КНДР поширений культ особи засновника держави Кім Ір Сена. У нього було безліч титулів, серед яких Великий Вождь, Сонце Нації, Залізний Всеперемагаючий Полководець, Маршал Могутньої Республіки, Запорука Звільнення Людства. У 1998 році через чотири роки після смерті Кім Ір Сен був призначений вічним президентом КНДР. Зараз при владі в країні перебуває його онук — Кім Чен Ин.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку