Названо 10 порід собак-оптимістів/ Колаж УНІАН, фото Getty Images, pixabay.com, ua.depositphotos.com

Приблизно в кожній третій сім'ї тепер є собака, і щотижня їх стає все більше. Але оскільки порід собак дуже багато, то вам буде над чим подумати, перш ніж обрати нового чотирилапого члена вашої сім'ї. Різні породи собак також відрізняються за характером. І як пише портал Scotsman, деякі улюбленці ідеально підходять для тих, хто шукає цуценя із сонячною вдачею.

Ось 10 найщасливіших і життєрадісних порід собак.

1. Лабрадор-ретривер - одна з найпопулярніших порід собак, а також найщасливіша. Вони генетично схильні до життєрадісності: їжу, прогулянки і погладжування зустрічають із блаженною радістю.

Відео дня

2. Бордер-коллі від природи дуже щаслива порода, але вони потрапляють у справжній собачий рай, коли виходять на вулицю і займаються спортом. Ви не побачите жодного собаки, який був би більш у своїй стихії, ніж захоплений бордер-коллі, що мчить по полю.

3. Бігль. Цих собак описують як "щасливих, веселих і доброзичливих", і їхні природно усміхнені морди відображають їхній звичайний настрій. Коли вони щасливі, як і більшість собак, вони виляють хвостом, але коли бігль дійсно щасливий, він виляє всім тілом.

4. Бішон фрізе. Історично склалося так, що бішон фрізе звикли балувати французькі королівські особи, тому цілком логічно, що вони відомі своєю веселою вдачею.

5. Ірландський сетер - ще один собака, який найбільше веселиться під час фізичних вправ. Вони ніколи не втомлюються гратися зі своїми сім'ями, а хвіст, що постійно виляє, демонструє, наскільки вони щасливі.

6. Бедлінгтон-тер'єр - мабуть, найбільш усміхнена з усіх порід собак, завдяки чому їхні веселі мордочки популярні в Instagram. Бедлінгтон-тер'єр спочатку був виведений для полювання на щурів. Тепер вони люблять бігати і довго обійматися.

7. Брюссельський гриффон - одна з найвеселіших порід іграшкових собак, яка від природи щаслива і любить грати. Вони також можуть змусити вас посміхнутися своєю нахабною поведінкою.

8. Мальтійська болонка. Пустотливі та веселі, ці собаки люблять, щоб їх балували, і можуть потрапити в скрутне становище завдяки своїй безстрашності, що не відповідає їхньому маленькому зросту. Проте в які б халепи вони не потрапляли, вони завжди реагують на них з гарним настроєм - і чекають від вас того ж.

9. Золотий ретривер. Можливо, вони не такі життєрадісні, як їхні близькі родичі лабрадори-ретривери, але недалеко від них відійшли. Вони люблять життя і будуть любити вас - головне, щоб ви їх годували.

10. Кінг-чарльз-спанієль. Відомий у США як англійський іграшковий спанієль, кінг-чарльз-спанієль потребує дуже малого, щоб бути щасливим. Дайте їм кілька кіл садом і зручне місце для сну, і вони будуть абсолютно задоволені.

Раніше УНІАН розповідав про 10 найдорожчих порід собак.

Вас також можуть зацікавити новини: