Названо три риси, які забезпечують фінанаосвий успіх / колаж УНІАН, фото УНІАН, Рixabay

Американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки 2000 року Джеймс Хекман стверджує, що заможні батьки та високий інтелект не завжди є запорукою багатства. Натомість є три риси особистості, що передбачають фінансовий успіх. З цим погоджується мільярдер зі США Марк Кьюбан, пише Inc. Magazine.

Дослідження Хекмана показало, що вроджений інтелект відіграє, в кращому випадку, від 1% до 2% в майбутньому успіху дитини. Натомість фінансовий успіх корелює з особистісними рисами, які складають сумлінність: самодисципліна, наполегливість та старанність.

Водночас, за словами Кьюбана, справа не в грошах чи зв'язках. Йдеться про готовність перепрацювати і перевчитися. Він додає, що успіх також відіграє важливу роль в успіху.

Відео дня

Як пишуть автори дослідження Корнельського університету: "максимальний успіх ніколи не збігається з максимальним талантом, і навпаки. Наша симуляція чітко показує, що такий фактор – це просто чисте везіння".

Однак ви не можете контролювати везіння і лише частково можете контролювати IQ. Однак кожен має можливість контролювати, наскільки ви сумлінні, старанні та наполегливі.

Кожен визначає успіх по-своєму. Але якщо ви визначаєте успіх традиційними мірками, такими як професійні досягнення, багатство чи слава, то наполеглива праця – це великий вирівнювач. З іншого боку, якщо визначення успіху більше схиляється до якості особистих стосунків, підтримання позитивного балансу між роботою та особистим життям або до того, щоб зробити значущий внесок у життя інших людей, важка праця все одно є великим вирівнювачем.

"Люди, які отримують максимум від свого життя, наполегливо працюють над тим, щоб покращити якість годин, які вони викроюють для себе. Люди, які виділяються тим, що служать іншим, докладають більше зусиль, щоб використати свої навички та досвід: саме так вони здатні робити такі значущі зміни. Ми не можемо контролювати, чи володіємо певними вродженими перевагами. Але ми можемо контролювати рівень нашої наполегливості, самодисципліни та старанності", – йдеться у публікації.

Цікаві фінансові новини

Багато хто прагне заробляти більше, вважаючи, що після задоволення всіх матеріальних бажань вони стануть щасливішими. Але за гроші щастя не купиш - щасливі люди просто більш успішні.

Середня зарплата не гарантує фінансової стабільності. Багато людей, які отримують середній дохід, все одно насилу зводять кінці з кінцями і навіть живуть у бідності.

Вас також можуть зацікавити новини: