Дієтологи назвали найпоширеніші помилки під час сніданку/ Колаж уНІАН, фото ua.depositphotos.com

Сніданок часто називають найважливішим прийомом їжі протягом дня, що дає можливість запустити метаболізм і забезпечити організм паливом на весь день уперед. Однак неправильний вибір або помилки під час сніданку можуть призвести до негативних наслідків для здоров'я.

Персональний тренер і дипломований дієтолог Джесс Федер, і сертифікований тренер Ендрю Вайт розповіли порталу SheFinds про дві найпоширеніші помилки у сніданку, які можуть призвести до здуття живота, запалення та навіть набору ваги.

1. Вживання занадто великої кількості цукру на сніданок

Коли ми починаємо свій день із солодких продуктів на сніданок, як-от випічка, підсолоджені пластівці або ароматизовані йогурти, ми налаштовуємо себе на стрибок рівня цукру в крові, за яким послідує спад.

Відео дня

Федер стверджує, що вживання таких продуктів може "призвести до появи жиру на животі, здуття живота і проблем з кишечником. Високий вміст цукру може призвести до запалення і порушити роботу наших кишкових бактерій".

Вайт радить обирати повноцінні сніданки, що містять білок, корисні жири та клітковину. Розгляньте такі варіанти, як вівсянка з горіхами або яєчня з цільнозерновим тостом і авокадо.

2. Занадто поспішна їжа

Ця помилка може стати для вас сюрпризом, але багато людей грішать нею, самі того не усвідомлюючи. Коли ми поспіхом готуємося до роботи, зустрічей або справ вранці, ми часто швидко поглинаємо їжу, не пережовуючи її вдумливо.

Вайт каже, що жування "необхідне" для правильного травлення, і додає: "Занадто швидкий прийом їжі може призвести до заковтування повітря, що сприяє здуттю живота. Крім того, це може перешкодити вашому організму повністю розщепити їжу, що призведе до дискомфорту в кишківнику і зниження засвоєння поживних речовин".

Крім того, коли ми поспішаємо, то часто обираємо більш швидкі зручні варіанти їжі, як-от батончики, підсолоджені йогурти та випічку, всі з яких містять багато цукру. Така тенденція може призвести до набору ваги та відсутності поживних варіантів сніданку.

Щоб поліпшити травлення і запобігти здуттю живота та накопиченню жиру, важливо сповільнитися і смакувати кожен шматочок, даючи собі час на правильне пережовування і перетравлення.

Раніше дієтологи назвали 13 шкідливих продуктів, які нікому не слід їсти, оскільки вони можуть порушити травлення, спричиняючи здуття живота, нетравлення і запалення, і в кінцевому підсумку призводять до збільшення ваги.

Вас також можуть зацікавити новини: