Треба розшукати число, яке можна назвати дивним / колаж з фото УНІАН та pixabay.com

Логічні загадки з цифрами, які створені на основі зображення, можуть допомогти навчитися швидше концентрувати уваги, звертати її лише на найважливіше та уникати "гачків".

Створена така непроста оптична загадка для дітей та дорослих - треба серед великої кількості цифр 4716 розшукати дивне число. Завдання ускладнене тим, що треба вкластися в часовий ліміт - слід витратити лише 10 секунд.

У якості "гачків", за які може чіплятися ваш погляд, можуть бути різні деталі, які не допоможуть розшукати дивну цифру, а лише відберуть час. Спробуйте витратити на такі елементи зображення якомога менше часу, і тоді можете перемогти. 

Відео дня
Слід знайти число, яке не таке, як решта / колаж УНІАН

А тепер ми розкриємо правильну відповідь - більшість цифр 4716 були "помічені" трьома невеличкими крапками, розміщеними в ряд, а ось дивною можна назвати число, на якому "мітки" розташовані інакше. Цифра, яка відрізняється від решти, знаходиться у нижній частині зображення.

Число, яке відрізняється від решти, було у нижній частині оптичної загадки / колаж УНІАН

Ось яка підступна головоломка розміщена раніше

Серед великої кількості лелек потрібно розшукати журавля. На виконання завдання необхідно виділити 10 секунд. Дуже важливо знати, чим лелеки відрізняються від журавлів.

Вас також можуть зацікавити новини: