Маск забув ім'я свого чотиримісячного сина X Æ A-12 / фото Твіттер Ілона Маска

Маска запитали про сина під час відвідування підприємства Giga Berlin для Tesla, яке зараз будується в Німеччині, пише UNILAD.

Один з журналістів запитав: "Як справи у X Æ A-12?». Тоді Маск попросив повторити питання, після чого розсміявся і відповів: «О, ви маєте на увазі мою дитину».

Глава Tesla зазначив, що ім'я його сина звучить «як пароль», а потім додав, що у хлопчика все відмінно.

Читайте такожГраймс показала, як Ілон Маск тримає на руках свого сина X Æ A-12 (відео)

X Æ A-12: що значить і як читається ім'я сина Ілона Маска

Сина Ілона Маска і співачки Граймс, який народився на початку травня, дійсно звати X Æ A-12, і це не просто випадковий набір букв. У кожної букви є своє значення. Ось як розшифровується ім'я їхнього сина:

X - невідома змінна

Æ - за словами Граймс, так на ельфійському пишеться AI, тобто "artificial intelligence" (штучний інтелект). Співачка стверджує, що по-ельфійськи може означати ще й «любов». 

A-12 -  це на честь американського літака-розвідника Lockheed A-12, попередника Lockheed SR-71 Blackbird (улюбленого літака Граймс і Маска). A-12 також називають «Архангелом». 

Граймс дала два додаткових пояснення: "A в X Æ A-12 можна розглядати ще й як відсилання до її улюбленої пісні "Archangel". А "X" - до символу 2020 року за китайським гороскопом, білого металевого щура.

Ім'я X Æ A-12 читається так само як і пишеться, тобто "Екс Еш Ей - Твелв». За словами Маска, ідея здебільшого належить Граймс. Але відсилання до A-12, улюбленого літака-розвідника Маска, придумав саме він.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram