Опра Вінфрі поділилася своїм баченням щастя / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, instagram.com/oprah

Мабуть, кожен намагається відшукати "рецепт" щасливого життя. На думку відомої американської телеведучої Опри Вінфрі, він зводиться до пʼятьох слів. 

Про це пише Inc. Своїм баченням щастя Опра поділилася в програмі Morning Edition. За її словами, воно полягає у фразі "Зроби щось для когось іншого". 

"Кажу вам, якщо ви робите щось, щоб зробити когось щасливішим, це повертається до вас рівно стократно. Я зрозуміла це, коли була маленькою дівчинкою і жила в Міссісіпі. (...) Ця філософія – ділитися тим, що ти маєш – розуміння того, що все в житті стає кращим, коли ти ділишся цим, і коли ти робиш щось для когось, користь повертається і до тебе, і до них", – розповіла ведуча. 

Відео дня

Справді, багато людей думають, що щастя – це гонитва за грошима, владою, славою, бути надзвичайно яскравим або мати безліч підписників у соціальних мережах. Але насправді це не так. Опра зводить справжнє щастя до того, щоб використовувати те, що ви вмієте, щоб допомогти іншим – бути на службі у інших, просто і зрозуміло. 

Одна з улюблених цитат Опри – слова Мартіна Лютера Кінга-молодшого: "Не кожен може бути знаменитим, але кожен може бути великим, тому що велич визначається служінням".

Загалом, погляд Вінфрі на допомогу іншим підкреслює ідею, що справжнє щастя та успіх вимірюються не лише індивідуальними досягненнями, але й позитивним впливом, який ми маємо на світ навколо нас.

Як стати щасливим: навчіться казати "ні" кільком речам

Більшість людей прагнуть щастя, але воно часто здається недосяжним. Одним із найпотужніших інструментів для досягнення щастя є вміння сказати "ні" тому, що нас виснажує.

Загалом є 10 таких речей. Одна з них – постійне порівняння себе із іншими. В епоху соцмереж і красивих картинок легко потрапити в пастку постійного порівняння себе з іншими. Але ця гра – шлях до нещастя. 

Вас також можуть зацікавити новини: