Знайти справжнього друга - велика удача / фото ua.depositphotos.com

У нашому світі знайти справжнього друга може бути так само складно, як знайти голку в копиці сіна. Однак справжня відданість проявляється в певній поведінці.

У статті для HackSpirit експертка зі стосунків Тіна Фей назвала 8 ключових моделей поведінки, на які слід звернути увагу, намагаючись розпізнати справжнього друга.

1) Вони залишаються поруч у важкі часи

Відео дня

Це одна з найголовніших ознак вірності друга. Вони допомагають вам, коли ви найбільше їх потребуєте, пропонують плече, на яке можна спертися, або добрі слова підтримки.

2) Вони чесні, навіть коли це важко

Хороший друг скаже вам те, що потрібно, а не те, що ви хочете почути. Справжні друзі цінують чесність у стосунках. Вони будуть відверті з вами, навіть якщо правду незручно або важко донести. Вони вірять у силу правди для зміцнення довіри та поваги в дружбі.

3) Вони поважають ваші кордони

Вірний друг розуміє і поважає ваші кордони. Вони не переступають їх і не змушують вас почуватися ніяково, вторгаючись у ваш особистий простір.

4) Вони оскаржують ваші рішення

Справжній друг не завжди з усім згоден. Вони кидають вам виклик, підштовхують вас, бо вони зацікавлені у вашому розвитку. І хоча це не завжди зручно, саме така дружба допомагає нам рости і ставати кращими.

5) Вони радіють вашому успіху

Одна з найвірніших ознак вірного друга - це його щире хвилювання і щастя від ваших перемог. Справжній друг радітиме вашим успіхам, як своїм власним. Їх не лякають ваші досягнення, навпаки, вони пишаються вами і надихаються вашими успіхами.

6) Вони з'являються, коли ви найменше цього очікуєте.

У несподівані моменти труднощів і з'являється справжній друг. Їх не потрібно запрошувати чи просити про допомогу. Вони просто поруч, втішають і слухають. Їхня відданість не ґрунтується на зручності або зобов'язаннях. Вона заснована на глибокому почутті турботи і занепокоєння про ваше благополуччя.

7) Вони зберігають ваші секрети

Довіра - основа будь-яких значущих стосунків. І ніщо так не перевіряє цю довіру, як зберігання секретів.

8) Вони прощають ваші помилки

Ніхто не досконалий. Усі ми робимо помилки, іноді навіть такі, які завдають болю близьким людям. Вірний друг розуміє, що помилки - це частина людського буття. Вони не тримають зла і не дозволяють цим помилкам зруйнувати вашу дружбу. Натомість вони воліють прощати і рухатися вперед.

Раніше УНІАН розповідав про 8 непомітних "дзвіночків" у поведінці людей, які можуть свідчити про те, що вам потай заздрять.

Вас також можуть зацікавити новини: