Названо 7 ознак, які доводять, що поруч із вами справжній друг / фото ua.depositphotos.com

Між приятелем і справжнім другом існує величезна різниця. І знайти справжнього друга часом дуже і дуже складно. Тіна Фей, засновниця блогу Love Connection, розповіла для HackSpirit про 7 ключових ознак того, що поруч із вам саме така людина. 

1. Друг залишається поруч у важкі часи

Життя часто нагадує американські гірки, сповнені злетів і падінь. І давайте будемо чесними, досить легко знайти когось, з ким можна розділити веселі моменти. Але справжні друзі виявляються тоді, коли стає важко.

Відео дня

Справжній друг не зникає, коли ви потрапляєте в скрутне становище. Він не тікає при перших ознаках неприємностей. Замість цього, він залишається поруч, переживаючи цей період разом з вами.

2. Вам кажуть правду, навіть коли це важко

Хороший друг скаже вам те, що вам потрібно почути, а не тільки те, що ви хочете почути. Справжні друзі цінують чесність у стосунках. Вони будуть відвертими з вами, навіть якщо правда незручна або важка для сприйняття.

Як одного разу сказала Емілі Дікінсон: "Правда – це така рідкісна річ, що її так приємно говорити".

Чи є у вас друг, який не боїться сказати вам правду, навіть коли це важко? Тримайтеся за нього. Він демонструє вам свою відданість, ставлячи ваш розвиток і благополуччя вище за легку брехню.

3. Ваші кордони поважають

Вірний друг розуміє і поважає ваші кордони. Він не переступає їх і не змушує вас почуватися незручно, вторгаючись у ваш особистий простір.

Такі друзі розуміють, що у кожного є свої кордони, і поважають їх, незважаючи ні на що. Вони цінують вашу індивідуальність і особистий простір.

4. Іноді вам кидають виклик

Це може здатися нелогічним, але справжні друзі не завжди "приємні". Вони кидають вам виклик, підштовхують вас, а іноді навіть дратують.

Чому? Тому що вони сприяють вашому розвитку. Вони не просто кажуть "так" на все, що ви робите чи говорите. Якщо друг завжди погоджується з вами і ніколи не ставить під сумнів ваші ідеї чи рішення, він, ймовірно, більше зацікавлений у збереженні миру, ніж у вашому особистісному зростанні.

Але друг, який піклується про вас, який по-справжньому відданий, наважиться не погодитися. Він ризикне відштовхнути вас, якщо вважатиме, що ви робите помилку або можете зробити краще. Хоча це не завжди приємно, саме така дружба допомагає нам рости і ставати кращими версіями самих себе.

5. Вашим успіхам щиро радіють

У кожного з нас є моменти тріумфу, великого чи маленького, які ми хочемо розділити з тими, про кого ми найбільше піклуємося.

Однією з найнадійніших ознак вірного друга є його непідробне хвилювання і радість за ваші перемоги. Вони не виявляють жодних ознак заздрості, натомість вболівають за вас.

Справжні друзі святкуватимуть ваші успіхи, як свої власні. Їх не лякають ваші досягнення, навпаки, вони пишаються вами і мотивуються вашим успіхом.

6. Ваші секрети зберігають

Довіра – це основа будь-яких значущих стосунків. І немає нічого, що перевіряє цю довіру більше, ніж секрети.

Якщо у вас є друг, який ставиться до ваших секретів, як до своїх власних, і оберігає їх, то ви маєте справжню перлину у своєму житті. 

7. Вам прощають ваші помилки

Ніхто не є досконалим. Ми всі робимо помилки, іноді навіть такі, що завдають болю людям, про яких ми піклуємося.

Вірні друзі розуміють, що помилки – це частина людського буття. Вони не тримають зла і не дозволяють цим помилкам зруйнувати вашу дружбу. Замість цього вони вирішують пробачити і рухатися далі.

Як зрозуміти, що ваш друг вам заздрить

Іноді друзі бувають нещирими і навіть заздрять вашим успіхам. Є кілька ознак у їхній поведінці, які можуть вказувати на це. 

Зокрема, друзі, які вам заздрять, завжди применшуватимуть ваші успіхи. Великі ваші досягнення чи малі – вони завжди знайдуть спосіб це применшити. 

Крім того, такі друзі постійно критикують вас та навіть пліткують про вас із іншими. 

Вас також можуть зацікавити новини: