ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування працюватиме 26-27 березня у Львові

16:24, 24 березня 2015
Децентралізація
312 0

26-27 березня у Львові проходитиме Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який організовує Інститут міста за ініціативи Львівської міської ради.

Форум вже став традиційною щорічною платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави, повідомляється на сайті "Асоціації міст України".

У тематичних панельних дискусіях заходу візьмуть участь мери міст, визнані українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також представники центральних органів влади.

Від АМУ участь у заході візьме Президент Асоціації міст України, Криворізький міський голова Ю.Вілкул.

Цьогоріч темами панельних дискусій стануть:

1) Реформування місцевого самоврядування та децентралізація

2) Податкова реформа та бюджетна децентралізація в Україні

3) Муніципальна консолідація в Україні та інших Європейських державах

4) Реформа виборчого законодавства про місцеві вибори в Україні

5) Місцевий розвиток в контексті муніципальної консолідації

6) АТО: нові завдання для соціальної політики муніципалітетів

7) Безпека міст: реформа міліції та співпраця з громадою

8) Електронне врядування та розвиток інформаційних технологій

9) Належне врядування та якість життя мешканців

Експертну підтримку Форуму забезпечать Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Фонд Східна Європа, Програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», Програма ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні», проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», Інститут громадянського суспільства за підтримки представництва ЄС та Асоціація міст України.

За підсумками Форуму буде сформовано резолюцію, яку учасники скерують центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter