У Переяслав-Хмельницькому провели консультації щодо створення спроможних громад

19:05, 29 травня 2015
Децентралізація
156 0

В залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації на Київщині, за участю директора Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації малих міст України Олександра Слобожана відбулася нарада щодо вирішення особливостей об’єднання громад Переяславщини.

У нараді взяли участь міський голова міста Переяслава-Хмельницького Тарас Костін, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Григорій Дубина, виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко, інші представники зазначених відомств, сільські голови, місцеві засоби масової інформації. Під час наради учасники обговорили питання якісного організаційного процесу об’єднання територіальних громад, повідомляє сайт Київської облради.

Зокрема, йшлося про те, що на території Переяславщини, як і в цілому в Україні, мають бути створенні спроможні територіальні громади, де місцеві джерела наповнення бюджету, інфраструктурні та кадрові ресурси є достатніми для вирішення органами місцевого самоврядування питань місцевого значення. У ході обговорення представники територіальних громад регіону підняли деякі питання впровадження децентралізації: передачі повноважень на місця, вирішення спірних земельних питань, підготовки кадрів, системного підходу до впровадження закону на рівні держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter