этот материал доступен на русском

Понад 15 організацій виступлять проти використання екології в політичних цілях

15:30, 03 липня 2019
Екологія
70 0
Ілюстрація / REUTERS

Асоціація професійних екологів України виступила з гострою заявою про неприпустимість використання екологічних проблем для політичного піару та тиску на бізнес.

На думку підписантів звернення, яке було оприлюднене 10 червня на сайті Асоціації, зараз в Україну прийшов світовий тренд використання екології в комерційних і політичних цілях. Тепер до звернення готові приєднатися близько 15 асоціацій, заявили екологи.

"Близько 15 асоціацій готові приєднатися до нас", - розповіла Obozrevatel президент Асоціації професійних екологів Людмила Циганок.

Зокрема, за її словами, про свою готовність приєднатися до меморандуму вже заявила Асоціація з небезпечних відходів, Біоенергетична і Вітроенергетична асоціації.

Людмила Циганок повідомила про те, що з моменту оприлюднення ініціативи 10 червня Асоціації повідомляють про факти маніпуляцій. "Ми збираємо кейси, приклади, щоб показати, що відбувається насправді", - підкреслила вона.

За словами голови Асоціації, головна мета ініціативи – зробити так, щоб іноземні інвестори приходили в Україну, а вітчизняні виробництва активно модернізувалися, не побоюючись маніпуляцій, "щоб районні центри та великі міста розвивалися і мали майбутнє"

На думку Людмили Циганок, об'єднання зусиль бізнесу, влади і суспільства дозволить стимулювати підприємства в регіонах до "зеленої" модернізації, "знайти механізми впровадження чистих технологій".

Нагадаємо, 10 червня Асоціація професійних екологів України виступила з гострою заявою про неприпустимість використання екологічних проблем для політичного піару та тиску на бізнес.

"Цинічне використання даної теми, нарівні зі зниженням тарифів і боротьбою з корупцією - вже рутинне теперішнє, яке ми спостерігаємо в ЗМІ, і є маніпулятивною передвиборчою технологією... Звертаємося до всіх ЗМІ, до всіх партнерів, екологічних активістів: не дозволяйте формувати недостовірний інформаційний порядок денний для суспільства, цим ви не тільки дискредитуєте самих себе, ми втрачаємо шанс на чисте і безпечне майбутнє", - сказано в заяві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter