REUTERS

Як повідомляє ТАСС з посиланням на газету Gulf News, небувале зниження температури прибережних вод змушує морських черепах масово викидатися на берег.

За даними видання, найбільше від холоду і штормів страждають молоді рептилії віком близько одного року, так як вони не можуть протистояти несприятливим зовнішнім умовам.

Таких черепах знаходять протягом усього узбережжя ОАЕ особливо в нічні та ранкові години, коли температура води досягає мінімуму.

Відео дня

Читайте такожЗ австралійського зоопарку зникла рідкісна промениста черепаха

"За останні чотири-п'ять тижнів найбільшу кількість тварин було знайдено на пляжах між містами Абу-Дабі і Дубай, - зазначив у бесіді з журналістами представник благодійної екологічної організації Dubai Turtle Rehabilitation Project Воррен Баверсток. - Поки вдалося врятувати 130 черепах".

Читайте такожЕкологи закликали до спасіння Індійського океану

Після надходження в центр реабілітації, пише газета, рептилії отримують кваліфіковану медичну допомогу і притулок в теплих водах акваріума. До нормалізації кліматичних умов вони будуть залишатися у людей.

"Якщо ви виявили черепаху, то не треба повертати її в море або намагатися видалити будь-які нарости на її панцирі, - підкреслив Воррен Баверсток. - Краще всього помістити їх в контейнер з теплою чистою водою і спробувати зв'язатися з фахівцями".