У центрі Львова встановили велогенератор для зарядки мобільних телефонів

19:34, 04 червня 2015
Альтернативна енергетика
1147 0

У Львові до Дня енергії біля міської Ратуші встановили громадський велогенератор для зарядки мобільних телефонів, де кожен охочий зможе зарядити свій телефон чи планшет, крутячи педалі.

Фото УНИАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, 12 місяців львівська команда активістів працювала над реалізацією задуманої ідеї. Проект «Майстерня клімату», в рамках якого створено велогенератор, розпочався у травні 2014 року. Проект об'єднав звичайних людей, які самостійно впроваджують технології енергозбереження та відновлюваної енергетики для громадського користування.

Читайте такожДахи нових будівель у Франції частково покриють рослинами та сонячними панелями

«Велогенератор слугує прикладом вироблення енергії в незвичний і простий спосіб. В Україні лише початки впровадження альтернативних джерел енергії, натомість є позитивні результати в цьому напрямку. Сподіваємося, що велогенератор спонукатиме людей бути креативнішими й сучаснішими, а також відкритішими до нових альтернативних джерел енергії, які є екологічно дружніми і не створюють викидів вуглекислого газу в атмосферу, на відміну від традиційних викопних палив», – зазначають активісти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter