Amazon побудує найбільшу на сході США сонячну електростанцію

20:14, 12 червня 2015
Альтернативна енергетика
531 0

Найбільша в світі компанія, що продає товари через інтернет, Amazon інвестує $150 млн у будівництво сонячної електростанції загальною потужністю 80 МВт. 

ecotown

Великий сонячний парк має з’явитися на сході країни у штаті Вірджинія, повідомляє ecotown. Очікується, що нова СЕС буде введена в експлуатацію у жовтні 2016 року. Її потужностей вистачить для забезпечення енергетичних потреб більш ніж 15 000 домогосподарств. Підрядником обрано одну з місцевих енергетичних компаній. 

Читайте такожРада може підтримати зменшення "зеленого тарифу" із сонячної енергії вже цього тижня

Побудована за ініціативи Amazon 80-мегаватна сонячна станція буде найбільшою не лише у самому штаті Вірджинія, але й однією з найбільших у східній частині США. 

Наприкінці минулого року керівництво Amazon оголосило про свої наміри досягти 100% рівня використання компанією поновлюваних джерел протягом наступних 10 років. Нещодавно в компанії оголосили про досягнення 25% частки "зеленої" енергетики. А до 2016 року ця частка має становити не менше 40%.

Однак, незважаючи на позитивні результати, Amazon отримала досить гостру критику з боку природоохоронної організації Greenpeace, яка звинувачує компанію у непрозорості її "зелених" звітів. Так, представники організації закликають Amazon робити свою звітність щодо використання ВДЕ прозорою та відкритою, як це роблять, приміром, Apple та IBM.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter