Гриби допоможуть збільшувати потужність батареї з плином часу - вчені

22:42, 05 жовтня 2015
Альтернативна енергетика
1263 0

Висока пористість грибів є бажаною властивістю для батарей, тому як крихітні отвори забезпечують більше простору для зберігання і передачі енергії.

Материал, полученный из грибов, может стать основой для батарей будущего / ucrtoday.ucr.edu

У спробі знайти більш стійкі альтернативи матеріалів для батарей, дослідники з Каліфорнійського університету в Ріверсайді створили батарею, включивши до її складу шкірку грибів портобелло, пише Facepla.net з посиланням на ucrtoday.ucr.edu

Така можливість не тільки володіє потенціалом для зниження екологічної та економічної вартості виробництва батарей, але може також призвести до виробництва батареї, потужність якої збільшується з плином часу.

Вчені зацікавилися дослідженням потенціалу грибів, як замінника природного графіту з двох причин.

Читайте такожНагрівання космосу допоможе роботі сонячних батарей

По-перше, ранні дослідження показали, що висока пористість грибів, що дозволяє вільно проходити рідині чи повітрю, є бажаною властивістю для батарей, тому як крихітні отвори забезпечують більше простору для зберігання і передачі енергії та підвищують продуктивність акумулятора. По-друге, вони містять велику кількість солей калію, що з часом призводить до активації більшої кількості часу і підвищує рівень електроліт-активного матеріалу, по мірі його використання, що, по суті, веде до підвищення потужності акумулятора.

«Використовуючи такий матеріал, як цей, майбутні мобільні телефони можуть отримати збільшення часу роботи батарей після багатьох застосувань, а не зниження (як це відбувається зазвичай), завдяки виявленій активізації сліпих пір всередині вуглецевого матеріалу, по мірі того як осередку постійно заряджаються і розряджаються», - говорить Бреннан Кемпбелл (Brennan Campbell), аспірант Каліфорнійського університету в Ріверсайді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter