Tesla хоче створити електричний двигун, з яким авто проїде мільйон миль (відео)

22:07, 13 листопада 2015
Альтернативна енергетика
3221 0

Не існує способу, за допомогою якого бензиновий двигун зможе досягти такої амбітної мети, але електричні двигуни є менш складними.

REUTERS

В даний часкомпанія Tesla працює над розробкою нового двигуна, який зможе допомогти людям зберегти свої електромобілі довше без дорогих рахунків за ремонт.

Про це пише Facepla.net з посиланням на Electrek.co.

Генеральний директор Ілон Маск на останньому зібранні інвесторів заявив, що інженери Tesla працюють над новою версією свого електричного приводу, який допоможе збільшити тривалість життя його на один мільйон миль.

Читайте такожPorsche представила конкурента легендарної Tesla: розгін за 3,5 секунди і 500 км без підзарядки (фото)

«Ми дуже задоволені якістю приводу, - сказав Маск на зустрічі з інвесторами. - Ми змінили мету для витривалості приводу з поточних приблизно до одного мільйона миль – просто ми хочемо їздити на автомобілі з приводом, який ніколи не зношується. Це наша мета. Я думаю, що ми зробили дійсно хороший прогрес в цьому напрямку. Приводні блоки, які збираються тепер і в останні кілька місяців, були просто чудовими».

Не існує способу, за допомогою якого бензиновий двигун зможе досягти такої амбітної мети за гарантованої надійності, але електричні двигуни є менш складними. Електричні двигуни автомобілів мають менше рухомих частин і використовують меншу кількість рідин, тому вони схильні до меншої кількості механічних проблем.

Обіцянка електричного приводу, що по суті працював би вічно, це просто ще один спосіб для Тесла проілюструвати, як електричні автомобілі перевершують своїх бензинових колег. Створення більш довговічного двигуна вписується в програму Тесли «Гарантія нескінченної милі», яка була запущена минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter