Європарламент ратифікував Паризьку угоду щодо клімату

01:08, 05 жовтня 2016
Клімат
156 0

Європейський парламент ратифікував Паризькі домовленості про кліматичні зміни, що дало можливість набуття ними чинності у листопаді.

REUTERS

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Голосування відбулося 4 жовтня у Страсбурзі, через чотири дні після того, міністри навколишнього середовища ЄС підписали документ.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун назвав сьогоднішнє голосування «історичним».

Читайте такожІндія ратифікувала Паризьку угоду щодо клімату

Єврокомісар у справах енергетики Міґель Аріас Канете заявив, що тепер уряди країн ЄС мусять виконати свої обіцянки щодо зменшення викидів парникових газів.

REUTERS

Як повідомляв УНІАН, документ, який погодили майже 200 країн у грудні минулого року в Парижі, має на меті скоротити викиди парникових газів, щоб утримати зростання температур в світі на рівні нижче 2 градусів Цельсія.

Угода набере чинності на тридцятий день після того, як її ратифікують щонайменше 55 країн, які при цьому виробляють не менше, ніж 55% шкідливих викидів в атмосферу в усьому світі.

Читайте такожЄвропейський Союз дав "зелене світло" ратифікації Паризького кліматичної угоди

Нагадаємо, до сьогодні 62 держави приєдналася до Паризької угоди, в тому числі - Україна. На ці країни припадає більше 52,29% викидів парникових газів.

Новий поштовх Паризькій угоді щодо боротьби із змінами клімату дали у вересні США і Китай, ратифікувавши документ. На ці дві країни припадає 38% викидів вуглекислого газу в світі.

При цьому ще 14 країн світу, в їх числі Канада, Казахстан і Республіка Корея, обіцяли ратифікувати Паризьку угоду до кінця цього року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter