Екологи звинуватили Samsung в зміні клімату

17:47, 06 грудня 2017
Клімат
1201 0

Південнокорейський конгломерат використовує тільки один відсоток відновлювальних джерел енергії, тому активісти закликали компанію до діалогу.

Ілюстрація REUTERS

Активісти Greenpeace заявляють, що Samsung впливає на глобальне потепління, оскільки використовує "брудне, старомодне викопне паливо" для виробництва гаджетів.

Читайте такожЗахисники довкілля просять Меркель і Макрона очолити боротьбу зі змінами кліматуЗа даними організації, південнокорейський конгломерат використовує тільки один відсоток відновлювальних джерел енергії, повідомляє IBT.

Greenpeace розкритикувала Samsung за "використання забруднюючих навколишнє середовище джерел енергії, таких як вугілля", для виробництва мільйонів своїх гаджетів. Організація закликала компанію до діалогу і "великих речей" для переходу на нові джерела енергії. У своєму звіті представники Greenpeace США показали, що компанія Samsung використовувала більш ніж 16000 ГВт енергії в 2016 році, і лише один відсоток від цього обсягу було з відновлюваних джерел.

"Зараз, коли весь світ звертає увагу на реальність зміни клімату та вживає термінових заходів, щоб зупинити його, одна з найбільших компаній в світі залишається в стороні. Samsung занадто великий, щоб його ігнорувати", - підкреслили в Greenpeace

Організація також закликала людей підписати петицію, щоб допомогти переконати Samsung "вийти з індустріальної епохи в 21 столітті". Поки петицію підписали трохи більше 5 тис. осіб, документу необхідно в загальній складності 100 тис. підписів.

Samsung, однак, заявив на своєму сайті, що компанія "зайнята розробкою високоефективних енергозберігаючих продуктів і технологічних процесів з метою зниження викидів парникових газів". За словами представників компанії, в 2016 році енергетична ефективність підприємств покращилася на 49% порівняно з 2008 роком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter