этот материал доступен на русском

У Мінприроди хочуть суттєвого підвищення штрафів за нанесення шкоди навколишньому середовищу

19:25, 11 травня 2018
Зменшення викидів
578 0
В міністерстві хочуть, аби була переглянута політика щодо штрафів / фото УНІАН

Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, зазначається на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

Один з них – проект базового закону про відходи, ще 9 проектів законів створюють умови поведінки з відходами в різних секторах. Також в міністерстві хочуть, аби була переглянута політика щодо штрафів.

Читайте такожДержгеонадр використовує закон для прикриття своїх непрозорих дій – Мінекології

«Коли вивчаємо досвід країн Європейського союзу, то ми бачимо, що штрафи одразу піднімалися, коли запроваджувалися такі норми і контроль за виконанням. Ми теж ідемо цим шляхом. Вже сьогодні Міністерство екології запропонувало українському парламенту суттєве підвищення всіх штрафів в адміністративному кодексі, які стосуються шкоди навколишньому середовищу. Цей законопроект є спільною роботою Мінприроди з народними депутатами. Він вже пройшов схвалення на засіданні профільного комітету. Не просто було, це була гаряча дискусія і вживалися аргументи такі, що українське суспільство бідне, а тому піднімати штрафи не на часі. Думаю, що це – хибна думка», – наголошує Остап Семерак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter