WWF закликала Канаду прибрати баржу з мазутом від берегів Чукотки

19:37, 07 квітня 2015
Зменшення викидів
140 0

Російське і американське відділення Всесвітнього фонду дикої природи Канади закликали прибрати аварійну баржі з мазутом від берегів Чукотки через загрозу розливу нафти.

/ lenta-ua.net

Про це повідомляють РИА Новости.

В грудні 2014 року канадська самохідна баржа Natl II без екіпажу з 3,6 тоннами палива на борту, яка дрейфувала вздовж північного узбережжя Канади і Аляски, увійшла в російські межі Чукотського моря.

"Необхідність операції з транспортування судна, яке втратило керування, стає очевидною з огляду на наближення літнього сезону. Якщо зараз баржа скута кригою, то коли вона зійде, судно може бути викинуто на російський берег. При цьому баржа знаходиться в безпосередній близькості від мису Ванкарем, де розташовані ключові місцепроживання тихоокеанського моржа", - заявив керівник програми з екологічної політики паливно-енергетичного комплексу WWF Росії Олексій Книжников.

Читайте такожНа нафтовому родовищі на Сахаліні сталася аварія, нафта розлилася на тисячі квадратних метрів

На думку фонду, баржа створює загрозу екологічній безпеці регіону. У цьому зв'язку WWF Росії і WWF США направили спільне звернення до Northern Transportation Company, канадської компанії, що володіє залишеною екіпажем баржею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter