На півночі Австралії заявили про нашестя тарантулів

13:40, 26 червня 2015
Порятунок видів
520 0

Фахівці вважають, що причиною міграції павуків могла стати зміна умов проживання, також їх могла привабити велика кількість їжі в місті.

flickr.com/craigmackay

Австралійський місто Манінгріда окупували 25 тисяч тарантулів. Як повідомляє Metro, отруйні павуки заполонили вулиці населеного пункту, в якому проживає близько двох тисяч осіб, передає Lenta.ru.

Спеціаліст-арахнолог Роберт Рейвен (Robert Raven) заявив, що вчені поки не можуть дати відповіді на питання, чим саме викликане нашестя павуків. За словами фахівця, зазвичай в одному місці спостерігається максимум 200-300 особин тарантулів. Рейвен вважає, що причиною міграції павуків могла стати зміна умов проживання на колишньому місці проживання, також їх могла привабити велика кількість їжі в місті.

Австралійське видання The Land уточнює, що велика частина отруйних павуків влаштувалася в безлюдній місцевості біля заплави річки. За даними видання, до місця проживання тарантулів на екскурсію приїжджали місцеві школярі, а деякі мешканці міста під час відвідування місцевості навіть чіпали отруйних істот. Про випадки укусів людей тарантулами не повідомляється.

Читайте такожМешканці Казахстану страждають від нашестя отруйних павуків-каракуртів

Тарантули, атака яких може бути смертельною для деяких тварин, не становлять небезпеки для життя людини. За больовими відчуттями укус павука нагадує укус шершня і викликає набряк. Також він може викликати тривалу блювоту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter