Із Закарпаття до Євросоюзу під час паводків "пливе" 40% сміття

16:25, 20 червня 2017
Сміття
199 0

Більше 20 світових компаній приходило до обласної влади з пропозиціями побудови сучасних заводів.

40% сміття під час паводків

Під час зібрання в Ужгороді, на якому громадськість та експерти обговорюють актуальні питання поводження із твердими побутовим відходами, очільник Закарпаття Геннадій Москаль зазначив, що питання сміття є дуже актуальним для країни, і вона на сьогодні не знає, що робити ним, яке нараховує чи не мільярди тонн. Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба облради.

Читайте такожГройсман доручив голові Львівської ОДА скликати мерів і розібратися з "сміттєвою" проблемою

"Щодо Закарпаття, то 40% сміття під час паводків "пливе" в країни ЄС. Більше 20 світових компаній приходило з пропозиціями побудови сучасних заводів, однак через недосконалу законодавчу базу ішло від нас з нічим, - наголосив Москаль.

Голова облради Михайло Рівіс додав, що область повинна йти не в полігонну систему, а в переробну, як то зробили Угорщина, Словаччина, Чехія, Австрія, Німеччина та інші, котрі готові поділитися своїм досвідом. 

"Переробка сміття - ще й дуже хороший бізнес: країни отримують теплову та електроенергію. Словом, потрібно заохочувати інвестування екологічно безпечних технологій з переробки та утилізації відходів, інакше ми опинимося в глухому куті", - сказав Рівіс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter