Українським аграріям на весняну посівну не вистачає 11 мільярдів

18:45, 27 лютого 2015
Агро
390 0

Українським аграріям для успішного проведення весняно-польових робіт поки не вистачає 11 млрд грн, проте влада намагається знайти оптимальні варіанти збільшення фінансування цього ключового для країни сектора.

Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко на Всеукраїнському аграрному форумі.

«11 млрд нам потрібно на фінансування посівної кампанії», - сказав Павленко.

Міністр також повідомив про проведення минулого тижня наради з найбільшими вітчизняними банками, на яких обговорювалося питання фінансування посівної кампанії.

Читайте такожВесняна посівна цього року подорожчає в півтора разу - до 60 млрд гривень

«В усіх є розуміння, що сільське господарство потрібно фінансувати», - сказав він.

Крім того, Павленко додав, що поки не вирішено питання про компенсацію аграріям відсотків за банківськими кредитами. За його словами, може йтися сумарно про 1,4 млрд грн.

Міністр припустив, що це питання може бути вирішено в ході ухвалення Верховною Радою змін до державного бюджету на 2015 рік, розгляд якого парламентом намічено на 2 березня.

Читайте такожУкраїна просить ЄС збільшити квоти на експорт сільгосппродукції

Як повідомляв УНІАН, раніше міністр Павленко заявляв, що аграріям України в 2015 році на тлі інфляції й девальвації гривні доведеться збільшити витрати на посівну кампанію до 60 млрд грн, що в півтора раза більше, ніж роком раніше.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter