этот материал доступен на русском

Сільгоспвиробництво в Україні зросло на 4,4%

11:07, 18 вересня 2019
Агро
129 0
Ілюстрація REUTERS

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні поточного року склав 4,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомила Державна служба статистики України.

Читайте такожМінсільгосп США знизив прогноз урожаю пшениці і кукурудзи в Україні

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 11,8%, а господарства населення - зменшили на 2,3%.

Згідно з повідомленням, виробництво рослинницької продукції за вісім місяців цього року зросла на 6% у порівнянні з січнем-серпнем минулого року. Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах становило 14,7%, при цьому скорочення в господарствах населення склало 2,1%.

За даними Держстату, виробництво тваринницької продукції в Україні в січні-серпні цього року збільшилася на 1,7% у порівнянні з січнем-серпнем 2018 року. Зростання виробництва на сільгосппідприємствах становило 6,6%, при цьому в господарствах населення виробництво тваринницької продукції скоротилося на 2,7%.

У Держстаті зазначили, що наведені дані не враховують інформацію c тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Як повідомляв УНІАН, зростання сільгоспвиробництва в Україні у 2018 році склав 7,8% у порівнянні з 2017 роком. Зокрема, сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво на 12,1%, а господарства населення – на 2,2%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter