Ілюстрація REUTERS

Майже чверть поставок української кукурудзи в жовтні 2019 року припало на Єгипет, який імпортував 530 тисяч тонн продукції.

Читайте такожУкраїна зможе експортувати ріпаковий шрот та мед до Китаю

Про це повідомила прес-служба проекту "АПК-Інформ".

"23% поставок припадало на єгипетський ринок. Важливу роль у цьому питанні зіграли ціни, які встановилися на досить низькому рівні, і тим самим підвищили конкурентоспроможність українського зерна на світовому ринку і його привабливість для імпортерів", - йдеться в повідомленні.

Іншими великими імпортерами української кукурудзи в жовтні стали Нідерланди (понад 290 тисяч тонн), Іспанія (близько 275 тисяч тонн) та Туреччина (понад 180 тисяч тонн).

За оцінками аналітиків ІА "АПК-Інформ" експортний потенціал української кукурудзи в поточному маркетинговому році (МР, липень 2019 - червень 2020) прогнозується на 11,7% менше торішнього – 26,5 мільйона тонн.

Як повідомляв УНІАН, українські аграрії з початку 2019-2020 маркетингового року, станом на 29 листопада, експортували 24,39 мільйона тонн зернових і зернобобових, що на 6,3 мільйона тонн більше, ніж за аналогічний період минулого МР.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram