Ілюстрація REUTERS

Кабінет міністрів України ввів спеціальне мито в розмірі 65% на імпорт електроенергії та вугілля, крім антрациту та коксівного вугілля з Росії.

Читайте такожВ Україні хочуть підняти ціни на світло для населення: у Кабміні розповіли подробиці

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

"Пропонується запровадження спеціального мита для електричної енергії й всіх типів вугілля, крім антрациту та коксівного вугілля для енергетики та металургійної промисловості, з 1 квітня 2020 року в розмірі 65%", - повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко перед прийняттям рішення.

Ілюстрація REUTERS

На початку березня екс-міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель в інтерв'ю УНІАН повідомив, що на імпорт в Україну вугілля газової марки, а також на електроенергію з Росії будуть введені спеціальні мита.

25 лютого президент України Володимир Зеленський поставив перед тодішнім міністром енергетики та захисту навколишнього середовища Олексієм Оржелем завдання обмежити імпорт у нашу країну електроенергії та вугілля, і дозволити ввезення лише марок вугілля, які не видобуваються в Україні.

Довідка УНІАН. Україна почала відчувати гострий дефіцит енергетичного вугілля з літа 2014 року, коли внаслідок військових дій на сході країни повністю втратила контроль над частиною Донбасу, де розташовано більшість шахт. Після цього країна почала імпортувати вугілля.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram