Без світла поки що лишаються 108 населених пункти Донецької області / фото УНІАН

Енергетики компанії ДТЕК за минулу добу разом з військовими ЗСУ повернули світло для 10 тисяч жителів Донецької області, чиї домівки були знеструмлені через обстріли російських окупантів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"За 21 вересня енергетикам вдалося відремонтувати пошкоджені обстрілами електромережі у 5 населених пунктах Донецької області. Світло повернули у 10 тисяч осель мешканців Краматорського, Бахмутського та Покровського районів", - повідомили в компанії.

Відео дня

Найважчими напрямками лишаються Бахмутський, Авдіївський, Торецький та Мар'їнський.

"Без світла поки що лишаються 108 населених пунктів області. Енергетики обов'язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України", - стверджують в енергокомпанії.

Раніше в ДТЕК повідомляли, що для підготовки до опалювального періоду енергетики ДТЕК оновлять понад 2 тисячі км електроліній та обстежать мережі, що живлять понад 300 об'єктів критичної інфраструктури – котельні, школи, садочки та медзаклади.

Нагадаємо, компанії ДТЕК, "Укренерго", "Центренерго" та "Укрзалізниця" запустили проект "Герої енергетичного фронту" для вшанування праці енергетиків. На сайті зібрано та опубліковано історії енергетиків, які продовжують героїчно працювати в умовах війни.