Гонтарева хоче обмежити готівкові розрахунки

13:48, 27 лютого 2015
Фінанси
6031 0

"Ми будемо постійно зменшувати складову готівкових розрахунків. Ми ж рухаємося в Європейський Союз, де сума таких розрахунків, готівкових грошей, складає близько тисячі євро", - сказала голова Нацбанку

REUTERS

Національний банк України має намір знизити граничну суму готівкових розрахунків, яка на даний час встановлена на рівні 150 тис. грн, заявила голова НБУ Валерія Гонтарева у ході зустрічі з топ-менеджментом компаній-членів Американської торгової палати.

Голова НБУ повідомила, що в планах регулятора з реструктуризації банківської системи – низка спрощень для ведення бізнесу, включаючи скасування практично половини дозвільних документів, зокрема на відкриття рахунків.

Читайте такожГонтарева вважає адекватним курс 20 гривень за долар

«До чого треба підготуватися бізнесу? Це до того, що ми постійно зменшуватимемо складову готівкових розрахунків. Якщо зараз у нас 150 тис. грн, ми її постійно зменшуватимемо. Ми ж рухаємося до Європейського Союзу, де сума таких розрахунків, готівки, становить близько тисячі євро, і в цьому напрямі ми йтимемо семимильними кроками. Решту ми плануємо легалізувати», - сказала Гонтарева.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter