этот материал доступен на русском

Мінфін затвердив 8 програм для заміни касових апаратів

16:28, 27 березня 2019
Фінанси
410 0
Дедалі більше українців переходять на безготівковий розрахунок / фото УНІАН

Міжвідомча робоча група за участю Міністерства фінансів рекомендувала внести до реєстру для подальшого тестування 8 проектів нових реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Читайте такожВсе більше українців розраховуються смартфонами замість карт

Як повідомила прес-служба Мінфіну, в шести з рекомендованих проектів реалізації фіскальних функцій здійснюється за допомогою електронного підпису з використанням захищених носіїв особистих ключів, у тому числі в одному реалізована технологія MobileID.

Два інших проекти являють собою модифіковану технологію Національного банку України.

Також повідомляється, що Державна фіскальна служба має забезпечити реєстрацію цих моделей у державному реєстрі РРО до 1 квітня.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2018 року ДФС запустила в тестовому режимі інформаційну систему для онлайн-реєстрації розрахункових операцій E-Receipt, яка дозволяє платникам зареєструвати касу та касирів в режимі онлайн.

Крім того, в електронному кабінеті платника на сайті ДФС запроваджено сервіс, за допомогою якого споживачі (покупці) можуть перевірити справжність касових чеків, виданих при проведенні розрахунків, і проінформувати органи ДФС про їх можливу підробку.

З 8 травня 2017 року користуватися касовими апаратами зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter