этот материал доступен на русском

Банк Morgan Stanley йде з Росії: названа дата

10:24, 07 травня 2019
Фінанси
693 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожІнвестбанк Morgan Stanley прогнозує падіння гривні

У документі, опублікованому ТОВ «Морган Стенлі Банк», вказується, що в першому кварталі 2020 року фінансова організація має намір подати в Банк Росії заяву про припинення діяльності, пише РБК.

«Група планує відмовитися від банківської, брокерської та депозитарної ліцензій і добровільно ліквідувати відповідні бізнес-підрозділи», - йдеться у звітності.

Про намір Morgan Stanley скоротити присутність у Росії стало відомо в грудні минулого року. Тоді співрозмовники агентства Bloomberg у банку повідомили, що частину співробітників Morgan Stanley у Москві просто звільнять, водночас інші будуть переведені на роботу в Лондон.

Банк Morgan Stanley відкрив представництво в Росії в 1994 році, в 2005-му ТОВ «Морган Стенлі Банк» отримало ліцензію на здійснення банківської діяльності, а також ліцензії професійного учасника ринку цінних паперів на дилерську, брокерську та депозитарну діяльність.

У 2008 році ТОВ «Морган Стенлі Банк» отримав безстрокову брокерську ліцензію, а також безстрокові ліцензії на дилерську та депозитарну діяльність. В даний час основні напрямки роботи банку — конверсійні операції, операції на грошовому ринку з цінними паперами та похідними фінансовими інструментами, надання інвестиційно-фінансових послуг клієнтам (злиття і поглинання, первинне розміщення акцій та ін).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter