этот материал доступен на русском

Пенсійний фонд України в смартфоні: що це та як оформити е-пенсію

14:48, 16 вересня 2019
Фінанси
580 0
В Україні почали впроваджувати мобільний додаток "пенсійний фонд" / фото УНІАН

Пенсійний фонд України в тестовому режимі запустив мобільний додаток і оголосив про впровадження нового проекту "Пенсійний фонд України в смартфоні", повідомила прес-служба ПФУ.

Читайте такожБізнес запропонував своє бачення концепції держави в смартфоні

"Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток "пенсійний фонд". Відтепер громадяни України мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду в зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів і планшетів", – йдеться в повідомленні.

Як зазначає прес-служба, проект "Пенсійний фонд України в смартфоні" розроблений для реалізації розвитку системи надання електронних послуг "е-пенсія" і забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з ПФУ.

Зокрема, мобільний додаток забезпечує доступ до: даних електронної пенсійної справи; електронного реєстру листків непрацездатності; інформації, що міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, яка міститься в Реєстрі застрахованих осіб за анкетними даними, заробітної плати та інформації про набутий страховий стаж.

Крім того, додаток дозволяє переглядати стан опрацювання звернень до ПФУ, а також верифікувати документи та довідки, сформовані в особистому електронному кабінеті.

Згідно з повідомленням прес-служби, найближчим часом з'являться та інші можливості: надання документів для призначення/перерахунку пенсій в одне торкання (е-пенсія), запис на прийом у відділи обслуговування, надання запитів на формування електронних листків непрацездатності та інше.

Як повідомляв УНІАН, Пенсійний фонд України запустив сервіс "е-пенсія" для подачі заявок на призначення виплат в електронному форматі через веб-портал електронних послуг ПФУ.

Також Пенсійний фонд України розпочав масштабне оцифрування паперових пенсійних справ (ретроконверсію), в ході якої планується перевести 10 мільйонів діючих пенсійних справ в електронний формат до 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter