этот материал доступен на русском

Фонд гарантування завершив ліквідацію банку «Софійський»

18:16, 17 вересня 2019
Фінанси
1159 0
Банк «Софійський» ліквідували / фото УНІАН

Читайте такожФонд гарантування ліквідував "АвтоКразБанк"

Як повідомляється на сайті фонду, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій внесений запис про державну реєстрацію ліквідації банку як юридичної особи.

Також повідомляється, що фонд завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам банку. У зв'язку із завершенням ліквідації банку непогашені вимоги його кредиторів через недостатність майна вважаються погашеними, а повноваження фонду як ліквідатора банку припиняються.

Довідка УНІАН. Банк «Софійський» працював на ринку з 2012 року. Банк знаходився в Донецьку, і його кредитний портфель сконцентрований у зоні АТО. Ключовими власниками банку були Олексій Тройников, Микола і Володимир Ткаченкі, а також ряд громадян, які проживають в Донецьку.

Процедура ліквідації банку «Софійський» розпочалася у квітні 2016 року, до цього з грудня 2015 року в банку працювала тимчасова адміністрація.

Як повідомляв УНІАН, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив на рік ліквідацію «Укркомунбанку», «Чорноморського банку розвитку та реконструкції", банку "Морський" і "Східно-промислового комерційного банку" - до вересня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter