этот материал доступен на русском

Нефьодов підготував наказ про зони діяльності митниць

15:00, 12 листопада 2019
Фінанси
1734 0
Нефьодов повідомив про черговий крок з реформування української митниці / фото УНІАН

Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов підготував наказ про визначення зон діяльності 16 українських митниць на території країни.

Читайте такожНефьодов анонсував збільшення зарплат на митниці

"Зробили черговий крок зі створення Нової митниці - наказ про зони діяльності митниць. Наступне після цього - створення митних постів (але для цього нам ще треба п'ять митниць зареєструвати, але там ще не узгоджені виконуючі обов'язки)", - написав Нефьодов на своїй сторінці в мережі Facebook, прикріпивши фото відповідного наказу.

Зокрема, згідно з наказом Митної служби, зоною діяльності Азовської митниці визначено Донецька область, крім її тимчасово окупованої частини; Буковинської митниці - Чернівецьку область, місто Чортків та деякі райони Тернопільської області, а також Кам'янець-Подільський та низку районів Хмельницької області; Волинської митниці – Волинська область, за винятком деяких її районів та міста Луцьк; Галицької митниці – Львівська, Івано-Франківська області, а також Тернопільська область, за винятком міста Чортків та низки її районів.

Також Митна служба розпорядилася визначити зоною діяльності Дніпровської митниці Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську та Полтавську області; Закарпатської митниці – Закарпатську область; енергетичної митниці – всю територію України; Київської митниці – місто Київ, Київську, Житомирську та Черкаську області; Координаційно-моніторингової митниці – територію України; Одеської митниці – Одеську область; Північної митниці – Чернігівську область, а також міста Глухів, Конотоп, Шостка та частина районів Сумської області; Подільської митниці – Вінницьку область та низку міст і районів Хмельницької області; митниці Полісся – Рівненську область, місто Луцьк та низку міст і районів Волинської та Хмельницької областей; Слобожанської митниці – Харківську область, а також Сумську, за винятком деяких міст і районів; Східної митниці – Луганську область, крім її окупованої території; Чорноморської митниці – Автономну Республіку Крим, Севастополь, а також Миколаївську та Херсонську області.

Крім того, голова Митної служби доручив департаменту митного оформлення підготувати проект наказу відомства про створення митних постів у певних зонах діяльності митниць з урахуванням чинних митних постів, митниць Фіскальної служби.

Як повідомляв УНІАН, на початку жовтня Кабінет міністрів України затвердив регіональну структуру Державної митної служби України, скоротивши кількість митниць до 16 з 26.

За словами керівника Митної служби, вже обрані 16 виконуючих обов'язки керівників регіональних митниць для реєстрації юридичних осіб, з яких призначено 12.

Крім того, державну реєстрацію як юридичні особи отримали 11 митниць, тоді як загалом планується завершити процес об'єднання всіх митниць в єдину юридичну особу до вересня 2020 року. У Раді вже зареєстрований відповідний законопроект.

Довідка УНІАН. Кабінет міністрів у грудні 2018 року прийняв рішення реорганізувати Державну фіскальну службу України шляхом поділу її на державні податкову і митну служби.

За підсумками конкурсного відбору глави податкової служби Кабмін 8 травня призначив її керівником Сергія Верланова, який раніше обіймав посаду заступника міністра фінансів України, а 5 липня - першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова керівником Державної митної служби.

У серпні уряд поклав повноваження і виконання функції адміністрування податків з Фіскальної служби на Державну податкову службу, тим самим давши старт роботі нового відомства. Заходи щодо запуску в роботу Державної митної служби тривають.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter