этот материал доступен на русском

В Україні більше не треба розписуватися у квитанції про обмін валют

09:57, 20 січня 2020
Фінанси
1333 0
Ілюстрація REUTERS

Національний банк України дозволив використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій при здійсненні валютно-обмінних операцій.

Читайте такожУкраїнський бізнес давши прогноз щодо курсу гривні

Як повідомляється на сайті НБУ, також регулятор передбачив при здійсненні валютно-обмінних операцій створення електронних розрахункових документів, за формою і змістом аналогічних паперовим.

Крім того, Нацбанк скасував необхідність проставляти на розрахункових документах РРО підпис касира і клієнта, відбиток штампа.

Наголошується, що ці зміни внесені згідно з оновленнями Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", що наберуть чинності 19 квітня.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада 20 вересня 2019 року прийняла закон, що дозволяє використовувати програмні РРО, поряд з традиційними, а також зобов'язує фізосіб-підприємців 2-4 категорій використовувати РРО. При цьому введення програмних РРО не стосуватиметься фізичних осіб, а також фізосіб-підприємців (Фопів), які знаходяться на першій групі оподаткування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter