этот материал доступен на русском

Рівень безробіття знижується – роз’яснення Мінекономіки

16:04, 21 січня 2020
Фінанси
476 0
В цілому, запевняють у Мінекономіки, вдалося досягти позитивних результатів у сфері працевлаштування / фото: pixabay.com

Рівень безробіття знижується. Так, кількість офіційно зареєстрованих безробітних у грудні 2019 року зменшилася порівняно з груднем 2018 року. Позитивна тенденція у сфері працевлаштування триває вже тривалий період: відповідно середньорічним показником зареєстрованих даних у 2019 році безробітних громадян стало більш ніж на 150 тис. менше (460,2 у 2015 році проти 306,8 у 2019-му). А за дев'ять місяців 2019 року рівень безробіття, порівняно з цим же періодом роком раніше знизився з 8,6% до 8,1%. Таку офіційну статистику роз'яснило Міністерство економіки.

Протягом одного місяця, у грудні, спостерігалося збільшення кількості офіційно зареєстрованих безробітних. Зростання цього показника традиційно пов'язане з сезонністю: більшість населення, яке проживає в сільській місцевості, працює у секторі сільського господарства, який має сезонний характер. З цієї причини по закінченню польових робіт люди традиційно стають на облік у Державну службу зайнятості на період тимчасового безробіття до початку нового сезону.

В цілому позитивних результатів у сфері працевлаштування вдалося досягти насамперед завдяки позитивній динаміці розвитку економіки, а також роботі в напрямі працевлаштування молоді та розширення послуг з профорієнтації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter