Ілюстрація REUTERS

Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Литвою про захист трудових мігрантів та боротьбу з нелегальним працевлаштуванням.

Читайте такожСтало відомо, скільки грошей українські заробітчани переказали додому минулого року

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 324 депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Доповідаючи щодо законопроекту, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко підкреслив, що угода дозволить українцям офіційно працювати в Литві та навпаки.

"Ратифікація створить можливість для офіційного працевлаштування громадян України в Литві та поліпшить фінансовий стан українських сімей. Також угода дозволить залучати до України висококваліфікованих фахівців і співробітників з Литви", - сказав він.

Як зазначила глава підкомітету Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом Олена Вінтоняк, угода сприятиме соціальному та пенсійному забезпеченню працівників як з України, так і з Литви.

Як повідомляв УНІАН, у грудні 2018 року Україна і Литва підписали угоду про захист трудових мігрантів та боротьбу з нелегальним працевлаштуванням.

Ця угода підписана з метою розвитку дружніх відносин між країнами і в зв'язку з необхідністю забезпечення на законодавчому рівні захисту соціально-трудових прав українських громадян, які здійснюють оплачувану діяльність на території Литовської Республіки, і, відповідно, громадян Литви, які здійснюють оплачувану діяльність на території нашої країни.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram