Київ на розвиток туризму до 2015 року має намір передбачити понад 7 млрд. грн.

16:05, 25 червня 2011
Фінанси
0 0

Київ, згідно з проектом Міської цільової програми розвитку туризму Києва до 2015 року, планує профінансувати заходи на суму понад 7 млрд. грн., із яких 30 млн. грн. - кошти міського бюджету, решта - кошти приватних інвесторів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив перший заступник голови КМДА Олександр МАЗУРЧАК у ході громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, присвяченого розвитку туризму в столиці.

«Загальне фінансування програми планується десь на рівні понад 7 млрд. грн., із яких лише близько 30 млн. грн. піде бюджетних коштів, решта коштів – залучені кошти інвестора», - сказав він.

За словами О.МАЗУРЧАКА, проектом передбачено проведення 83 заходів, якими заплановано впорядковування існуючих експозиційних об`єктів, створення стоянок для автотранспорту, розвиток необхідної інфраструктури, інформаційного забезпечення, розвиток індустрії дозвілля.

За даними першого заступника голови КМДА, на сьогодні в столиці функціонує 150 закладів розміщення на 9,6 тис. номерів, із яких 108 готелів на 8 тис. номерів. Програмою передбачається збільшити кількість закладів розміщення до 173 на 13 тисяч номерів, а також привернути в столицю міжнародних готельних операторів. При цьому планується, що до 2015 року кількість в`їзних туристів досягне 1,5 млн. осіб.

О.МАЗУРЧАК зазначив, що проект програми планується винести на розгляд сесії Київради після проведення громадського обговорення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter