Україна прагне заохотити інвестрів / фото ua.depositphotos.com

План відновлення та розвитку України United24, який підготувало Міністерство економіки, є дієвою моделлю реанімації економіки через вільний доступ до великого європейського ринку.

Про це у коментарі УНІАН заявив радник керівника Офісу президента України, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

"Це великій якір для економіки, нам це потрібно, щоб відбудуватися. І це в інтересах Європи, бо, чим сильнішою буде наша економіка, тим сильнішою буде обороноздатність, і тим кращою буде безпекова ситуація в Європі. І чим сильнішою у нас буде економіка, тим менше можливостей для політичної дестабілізації з боку Росії", - пояснив він.

Милованов додав, що мотивацією для бізнесу з усього світу інвестувати в Україну буде не тільки можливість у подальшому експорту продукції до ЄС, але й інші переваги.

"Набагато краще буде інвестувати в Україну, ніж інвестувати в ту саму Польщу чи Німеччину, бо там податки будуть вищі й витрати будь-які будуть вищі", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, минулого тижня за участі президента Володимира Зеленського було презентовано попередній план відновлення та розвитку України United24.

22 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на відновлення України після війни необхідно буде щонайменше 600 млрд доларів.