"Нафтогаз" припинив постачання газу на "Сумихімпром"

15:55, 03 грудня 2009
Промисловість
5 0

НАК “Нафтогаз України” 30 листопада припинила постачання газу на ВАТ “Сумихімпром” через борги підприємства.

Про це УНІАН повідомила прес-служба Сумської міської ради.

Згідно з повідомленням, міський голова Сум Геннадій МІНАЄВ направив телеграму прем`єр-міністру України Юлії ТИМОШЕНКО щодо ситуації з відключенням газу на ВАТ "Сумихімпром". Текст телеграми має у своєму розпорядженні УНІАН.

У телеграмі Г.МІНАЄВ зазначає, що в структурі підприємства є виробництво титанової продукції більш ніж на 2 млн. грн.

“Через відсутність газу для її виробництва, вона перейде в брак впродовж двох діб, збитки будуть відчутними для цього підприємства. Сам процес виробництва у зимовий період - під загрозою”, - йдеться у телеграмі.

За словами Г.МІНАЄВА, на сьогодні борг держави перед підприємством з ПДВ становить 35 млн. грн., що достатньо для розрахунків за одержаний газ і для здійснення інших термінових платежів.

Г.МІНАЄВ просить прем`єр-міністра сприяти відновленню роботи заводу.

“Прошу Вас особисто ухвалити зважене рішення щодо відновлення роботи ВАТ "Сумихімпром" і терміново дати доручення НАК "Нафтогаз України" на відновлення постачання газу для виробничих потреб підприємства і Державній податковій адміністрації України щодо повернення ПДВ”, - зазначає міський голова.

Довідка УНІАН. ВАТ «Сумихімпром» - енергохімічний комплекс, що виробляє двоокис титану, мінеральні добрива, сірчану і фосфорну кислоти, залізо-оксидні пігменти і коагулянти.

100% акцій ВАТ «Сумихімпром» знаходиться в управлінні Міністерства промислової політики України.

«Сумихімпром» завершив 2008 рік зі збитком 230,602 млн. грн., тоді як за підсумками 2007 року чистий прибуток підприємства становив 1,417 млн. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter