Новый поезд метро Крюковского вагоностроительного завода

Крюківський вагонобудівний завод (м. Кременчук, Полтавська обл.) в січні 2014 року, порівняно з січнем 2013 року, зменшив випуск вантажних вагонів на 91%, або 485 вагонів, до 47 штук.

Про це сказано в повідомленні підприємства, переданому в мерію Кременчука.

Згідно з повідомленням, в січні через свята підприємство простоювало, а потім почало працювати 2-3 дні в тиждень.

Відео дня

Водночас, завод в січні не виготовив жодного пасажирського вагона.

Нагадаємо, Росія в вересні 2013 року призупинила для Крюківського вагонобудівного заводу дію сертифіката на вантажні вагони, а в жовтні частково відновила дію деяких сертифікатів.

Читайте такожКрюківський вагонзавод і Кіровський завод створили спільне підприємство

Довідка УНІАН. ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, вагони метро, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро і ескалаторів, контейнери, дорожню техніку. Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення "Укрзалізниці". Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу.

Читайте такожУкраїнські вагонобудівники за рік експортували продукцію на $2,5 млрд

Крюківський вагонобудівний завод є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних.

Крюківський вагонобудівний завод в 2013 році збільшив випуск вантажних вагонів на 48% - до 5 316 шт., а пасажирських збільшив на 7,2% - до 74 шт.